Ile zmieści się w męskiej saszetce?

Czy to już ten moment? Czy już można mówić o tym, że saszetki męskie – czy to takie na ramię, czy na biodro, zostały męską wersją torebek w sensie mieszczenia w nich całego wszechświata? Ile faktycznie jesteśmy w stanie zmieścić do tak niewielkiej torby?

Co pomieści w saszetce sportowiec?

Jeśli wydaje wam się, że sportowiec, dla przykładu – biegacz, nie potrzebuje mieć przy sobie niczego oprócz stroju sportowego i własnych mięśni – mylicie się. Sportowiec musi mieć przy sobie jeszcze dokumenty – nie może sobie ot tak biegać gdzieś po drogach nieoznakowany. Być może też przyjechał samochodem do parku albo nad jezioro, więc musi mieć przy sobie prawo jazdy. Jak jest już nad tym jeziorem, to może popływa? Może to nie biegacz, a triathlonista? Do saszetki wciśnie więc kąpielówki i ręcznik – cieniutki, szybkoschnący, zwinięty w rulon. Jeśli by zgłodniał po drodze, to przydadzą się też pieniądze albo chociaż karta płatnicza. No i oczywiście woda i odżywki. Małe saszetki z energetycznymi granulkami i butelka z wodą czy elektrolitami. Zmieści się? Zmieści.

Co pomieści w saszetce młody ojciec?

Spryt, zaradność i kreatywność młodych rodziców jest szeroko znana. Trudno więc wyobrazić sobie, jak tata może mieć wolne ręce przy wymagającym, tuptającym i wszystkim zainteresowanym roczniaku czy dwulatku, nie korzystając z męskich saszetek. W takich warunkach, okazują się one skrzyniami bez dna. Tata zabierze ze sobą pieluszkę na zmianę, bo – wiadomo – wydarzyć się może wszystko. Jak pieluszki, to też chusteczki nawilżane i tubka kremu przeciw odparzeniom. Maluch może zawołać też jeść – paczuszka ciasteczek zbożowych – oczywiście! Do tego butelka albo kubek niekapek z mlekiem i oczywiście coś do zabawy – grzechotka, niewielki pluszak albo foremki do piaskownicy. Na dokładkę nieodłączne dokumenty i telefon komórkowy. Zmieści się? Zmieści.

Co pomieści w saszetce fan gier komputerowych?

Wiadomo, że pomieścić musi przede wszystkim telefon komórkowy. I może ich tam wsunąć nawet kilka. Oczywiście z powodzeniem do saszetki męskiej na ramię zmieści się większość tabletów – nawet w etui.  Nie zapomnijmy o kablach, kabelkach, wtyczkach i przejściówkach – nigdy nie wiadomo, co do czego i gdzie trzeba będzie podpiąć. Na wszelki wypadek też myszka i baterie do niej na zmianę. Dla ekstremalnych fanów gier w saszetce znajdzie się też miejsce dla pada albo nawet tak oldschoolowych gadżetów jak joysticki czy dyskietki. Zmieści się? Zmieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *