Problemy z krążeniem – jakie są objawy i przyczyny słabego krążenia

Często kłopoty zdrowotne mają swoje źródło w słabym krążeniu. Problem ten nasila się szczególnie latem, a dotyka wielu osób. Jak rozpoznać, że mamy problemy z krążeniem? Jak sobie z tym radzić? Czy warto stosować polecane leki? Czy Polocard pomoże?

Oznaki słabego krążenia. Czy warto brać Polocard?

Nasze ciało codziennie ciężko pracuje, by rozprowadzić krew we wszystkich żyłach i tętnicach. Dzięki temu organy funkcjonują poprawnie, składniki odżywcze docierają do miejsc, gdzie są potrzebne, a hormony regulują pH. Kiedy w pewnych częściach ciała występuje słabe krążenie, oznacza to, że nie dociera do nich wystarczająco duża ilość krwi. Jedną z oznak takiego stanu jest uczucie chłodu w kończynach. Krew nie dociera całkowicie do dłoni i stóp, więc ich temperatura jest obniżona. Zmiany w kolorze skóry oraz ślady na kończynach to następny objaw tego, że mamy słabe krążenie, a krew nie jest poprawnie rozprowadzana. Słabe krążenie krwi wpływa na funkcjonowanie nerek może grozić zapaleniami w różnych częściach ciała. Jeżeli stopy i dłonie są opuchnięte, przyczyną może być układ krążenia, który próbuje zmniejszyć przepływ krwi, powodując opuchliznę. Osoby, które mają słabe krążenie i powinny przyjmować Polocard, często narzekają również na zdrętwienie kończyn. Ponadto, mogą mieć słabe, przesuszone, wypadające włosy i łamiące się paznokcie. Często pojawiają się także żylaki, zwłaszcza wokół stóp i kostek. Słabe krążenie może także odpowiadać za uczucie osłabienia, skłonność do infekcji i przeziębień oraz problemy z trawieniem.

Jak działa Polocard?

Polocard to lek, który przyjmuje się w celu hamownia agregacji płytek krwi oraz profilaktycznie w różnych chorobach układu krążenia. Lek ten dostępny jest bez recepty. Substancją czynną specyfiku jest kwas acetylosalicylowy, co sprawia, iż preparat należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, więc wykazuje działanie zarówno przeciwbólowe, jak i przeciwzapalne czy przeciwgorączkowe. Lek ten ma również działanie przeciwzakrzepowe. Wskazaniem do przyjmowania Polocardu jest profilaktyka takich schorzeń jak zawał serca czy choroba niedokrwienna serca. Lek należy przyjmować w profilaktyce schorzeń kardiologicznych, które mogą zakończyć się powstaniem zakrzepów. Nie mogą go brać osoby cierpiące na astmę oskrzelową, choroby układu oddechowego o charakterze przewlekłym, krwawienia z przewodu pokarmowego, niewydolność serca, zaburzenia pracy nerek i wątroby oraz dna moczanowa.

Słabe krążenie może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem. Chcąc temu zapobiec, przyjmujmy Polocard, który zatroszczy się o nasz układ krążenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *